YHTEYSTIEDOT

Toimisto

Toimitusjohtaja
Kai Hintz
kai.hintz@kiinteistohuolto.com
0500 634 304

Kiinteistösihteeri
Jenni Koivumäki
kiinteistohuolto@kiinteistohuolto.com
010 270 8050

Kiinteistöhuolto / Viherpalvelut

Yksikönpäällikkö kiinteistöhuolto / viherpalvelut
Ville Ojanen
ville.ojanen@kiinteistohuolto.com
050 3875 080

Asiakkuuspäällikkö
Juha Pehkonen
juha.pehkonen@kiinteistohuolto.com
0500 626 272

Työnjohtaja
Pauli Peltonen
pauli.peltonen@kiinteistohuolto.com
050 522 7931

Puutarhuri
Suvi Oksanen
suvi.oksanen@kiinteistohuolto.com
040 357 3833

Siivous

Siivouspäällikkö  
Pia Tuominen
pia.tuominen@kiinteistohuolto.com
050 387 5040

Rakennustekniikka / LVI

Cateva Oy
www.cateva.fi
asiakaspalvelu@cateva.fi
Vahinkopäivystys | 010 270 8955

PHM partneri

Nokian Kiinteistöhuolto on PHM partneri – osa PHM Groupia. PHM Group on pohjoismainen kiinteistöpalvelukonserni, jonka tehtävä on pitää huolta ihmisistä pitämällä huolta heidän asuinympäristöstään. PHM Group muodostuu alan parhaista paikallisista yhtiöistä, joilla on samat arvot ja motiivit; yrittäjähenkisyys sekä reilu ja vastuullinen toiminta. Uskomme, että paikallista palvelua parempaa on vain paikallinen palvelu isoilla resursseilla. PHM:n kanssa ei tarvitse miettiä ottaako tutun paikallisen vai ison pohjoismaisen. Meiltä saa molempien parhaat puolet.